Bilgi

Yeni ürünler

 • leonardo da Vinci
  leonardo da Vinci

  Leonardo da Vinci bu güne kadar gelmiş geçmiş en başarılı insanlardan...

  222,00 TL
 • PLAMS
  PLAMS

  15 Aralık 1868'de Münih Üniversitesi Botanik Profesörü ve Kraliyet...

  0,00 TL
 • 3 DMAX 2019 KİTAP VE HARDDİSK
  3 DMAX 2019 KİTAP VE HARDDİSK

  2019 KİTAP  ALBUMU  YANINDA    160GB  taşınabilir harddisk

  1 900,00 TL
 • Tadao Ando
  Tadao Ando

  Tadao Ando’nun eseri olan bu yeni ve keskin bakış, 1975’teki başından...

  1 150,00 TL

Teslimat ve Paketleme

Kargo ücretleri ve KDV fiyatlarımıza dahildir. Alıcı olarak sizin, sitemizde görünen ücret dışında ödeme için ekstra bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.
Artiperspektif.com gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.
Ortalama teslim süreleri: Eserler orjinal el yapımı yağlı boya oldukları için; Resmin son haline getirilmesi, hazırlanması, paketlenmesi 7 iş günü, Özel Kargo Şirketiyle teslimatı normal şartlar altında 1-3 iş günü arasındadır. Toplamda 10 iş günü sürebilen bir süreçtir.
Kargoya teslim edilemeyecek hassasiyete sahip ürünlerde, (Özel Çerçeveli Resimler v.b. ) şirketimizin özel kuryeleri teslim süreleriyle ilgili sizinle irtibata geçecektir. Özel Kurye gerektiren ürünlerde ek kargo ücreti ile ilgili olarak görüşülüp alternatifler üzerinden tercih alıcıya bırakılacaktır.
Lütfen gönderinin teslim edileceği adresi satış tamamlandıktan sonra mutlaka bir alıcı kontak telefon numarası ile birlikte konfirme edin.
Genel olarak "Yağlı Boya Çoğaltımlar" ve diğer eserler; güvenli, su ve darbe emmeyen "Tüp Kutular" içinde yolculuk ederler. Tualler kasnağa gerilmeden gönderilirler, ancak kasnağa gerilemesiyle ilgili her türlü desteği ve bulunduğunuz yerdeki anlaşmalı yerlerin adreslerini artiperspektif.com sizlere vermeye hazırdır. Bunun nedeni, hem gönderim masraflarının çerçeveli ve kasnağa gerilmiş olarak çok daha yüksek olması hem de taşıma esnasında tuallerin darbe alması ile yırtılması ve zarar görmesidir. Bu açıdan tüm dünyada kabul edilen en güvenli "Resim" gönderme yöntemi budur. Ancak yukarıda bahsedilen çok özel ürünler için 4. maddede geçen "Taşımacılık Hükümleri" geçerlidir.

İADE

 Artiperspektif.com, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Artiperspektif.com da satılan her mal 7 gün içerisinde iade alınabilir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
İade, teslim edildiği şekilde yapılmalıdır.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek olumsuz durumlar için, hemen müşteri hizmetlerinden bilgi alınmalıdır.
İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
İadesi yapılacak olan ürünler, artiperspektif.com'un çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde ihbar edilip sonraki 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti Derginiz.com tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşterimize aittir. İade ürünler, aşağıdaki işlemleri görür:
İade ürünler sorumlusu tarafından teslim alınır, şirket kayıtlarına işlenir.
Ürünle ilgili hata tespit edilir.
Hasar bilgilerine göre telefon veya e-posta ile müşteriye haber verilir. Hasarı giderilmiş ürün 6 işgünü içerisinde müşteriye teslim edilir ya da tamiri veya telefisi mümkün olmayan bir ürün ise para iadesi gerçekleştirilir. Teslimattan kaynaklanan problemler Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Derginiz.com tarafından telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;
Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.
Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda artiperspektif.com a bildirilmelidir. artiperspektif.com yetkilileri en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda irtibat@artiperspektif.com adresinden bize ulaşabilirsiniz! Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.