Trends Mimarlık Dergileri
Artı Perspektif Trends Dergileri

Trends Mimarlık Dergileri 42 adet ürün var.

Alt kategoriler

 • Bathroom Series
  Yatak odası ve ebeveyn banyoları tasarımlarını ve uygulanan projeleri konu alan Trends'in Bathroom serisinde; bol materyal kullanılarak oluşturulan yatak odaları ve düşük maliyet baz alınarak oluşturulan tasarımlara ulaşabilirsiniz. Modern mimariye göre uygulanan yerleşimlere ve akıllı fikirlere yer verilmiştir.
 • Commercial Design
  Trends dergisinin bu bölümünde dünya çapında modern mimari ile uygulanmış olan ofis, mağaza, hastane, kültür yapıları, ticari mekan projeleri gibi konuları bulabilirsiniz.
 • Interior Living
  Trends Interior Living' de Evlerin iç tasarımları incelenmektedir.İç Dekorasyon temalı bu dergi modern tasarımları muazzam bir görsellik şeklinde sunuyor .
 • Kitchen Series
  Trends dergisinin mutfak oluşturmak için işlevsellik, malzeme, görsel tasarımlar ve ödül kazanan mutfakları içinde barındıran sayıları.
 • New Home Series
  Trends dergisinin Home serisinde ; Ofis, mağaza, hastane, kültür yapıları, gibi mekânlar ve oturma odaları, yemek odaları, banyolar gibi iç mekânlar ayrıca ev tadilatı ve villa dekorasyanu gibi konular bulunmaktadır.
 • Outdoor Living
  Trends Outdoor Livng , genellikle butik villa bahçelerini , villaların havuzlarını , bahçe tasarımlarını , bahçe mobilyaları ve yaşanılabilir alan tasarımlarını inceler
sayfa başına
Gösterilen 1 - 20 ile 42 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 42 arasındaki öğeler